вход
вход
регистрация
регистрация
помощ
помощ
 
фирми продукти обяви форум
рубрика
дума
град
en_flag.gif
фирми продукти
представяме
работа
 
Шест са класираните участници по проекта за изграждане на многофункционален комплекс

архитектиШест са участниците, класирани за участие в следващия етап на ограничения конкурс "Проект за придобиване на концепция за изграждане на многофункционален комплекс - вторичен столичен център". Класираните участници са "Фостър + Партньори" ООД, "Заха Хадид Лимитед", "Доминик Перо архитект", Обединение "Г-3", "Фуксас Асочати С.Р.Л." ООД и Консорциум "Адаис проект". Те ще бъдат поканени да представят оферти.

Шестимата участници трябва да представят своите концепции за изграждането на многофункционалния комплекс до месец февруари. Проектите ще бъдат оценявани от международно жури. С автора на най-високо оценения проект ще бъде сключен договор за изпълнение.

Общо подадените предложения за участие в конкурса са 19. Две от тях са подадени след изтичане на срока, 7 са отстранени поради нередности в подадените документи. 10 са разгледаните предложения, като класираните шест са с най-висок резултат.

Плановете са правителственото сити да бъде разположено върху 264 дка на бул."Цариградско шосе - 6-ти километър".

29 октомври 2008 - Comfort.bg

Добави коментар


Няма коментари


ключови думи
архитектурни бюра, многофункционален комплекс, конкурс, проекти, проектиране


още от категорията архитектура

препоръчваме
интересно
форум
новини
календар
обяви
полезни връзки
Сигурност и дискретност Условия за ползване   Начало Принтиране Сподели с приятел  
За нас Контакти Реклама Партньори
  Created by Website.bg